PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W zaległym spotkaniu 4. kolejki PlusLigi stołeczna Verva podejmie Skrę. Obie ekipy przeżywały w ostatnim czasie słabsze chwile i marzą o powrocie do optymalnej dyspozycji. Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów na Polsatsport.pl.

Verva Warszawa Orlen Paliwa rozegrała dziesięć spotkań, z których wygrała pięć i zgromadziła 16 punktów na koncie. Na przełomie października i listopada drużyna zaliczyła serię czterech porażek z rzędu 1:3 i 2:3 z Treflem Gdańsk, 0:3 z Cerrad Enea Czarnymi Radom i 0:3 z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Przełamanie nastąpiło w minioną niedzielę. Wygrana 3:0 z MKS Będzin z pewnością poprawiła humory siatkarzom stołecznej ekipy. Czy oznacza to powrót do dobrej formy?

 

Zobacz także: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

 

– Ja bym takim hurraoptymistą nie był, ale na pewno widać progres, szczególnie od strony mentalnej. Mieliśmy czas potrenować solidnie i na siłowni, i w hali, był też czas na rozmowy. Myślę, że w niedzielę już widać było zmianę w podejściu do meczu i zaangażowaniu oraz chęci zwycięstwa. I to jest plus, ale jeszcze musimy dużo poprawić, jeżeli chcemy w tym sezonie zdobyć medal, a na pewno chcemy – powiedział środkowy Vervy Andrzej Wrona.

 

PGE Skra Bełchatów zagrała w obecnym sezonie zaledwie siedem meczów. Cztery z nich zakończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Michała Mieszko Gogola, którzy mają obecnie 12 punktów. Bełchatowianie po miesiącu przerwy wrócili 15 listopada do gry i pewnie pokonali 3:0 MKS Będzin. Drugi mecz po kwarantannie nie był już jednak tak udany. Skra niespodziewanie gładko przegrała we własnej hali z Cuprum Lubin 0:3.

 

Obie ekipy w dotychczasowej historii rywalizacji w PLS rozegrały między sobą 51 spotkań. Drużyna z Warszawy wygrała zaledwie sześć z nich. W poprzednim sezonie Skra była górą u siebie (3:1), a Verva zrewanżowała się na własnym parkiecie, również wygrywając w czterech setach.

 

Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE Skra Bełchatów w środę 25 listopada od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze