Daniel Rutkowski przed FEN 31: Przygotowania przebiegły zgodnie z planem

Sporty walki
Daniel Rutkowski przed FEN 31: Przygotowania przebiegły zgodnie z planem
fot. Polsat Sport

- Tak naprawdę nic się u mnie nie zmieniło. Przez trzy miesiące ciężko pracowałem do tej walki. Przygotowania przebiegły bardzo fajnie. Ten najcięższy okres jest już za mną - mówił Daniel Rutkowski dzień przed ceremonią ważenia FEN 31. W walce wieczoru "Rutek" skrzyżuje rękawice z Adrianem Zielińskim.

Jakub Borowicz: Mam wrażenie, że jesteś zmęczony, ale też uśmiechnięty. Czy wszystko idzie z planem?

 

Daniel Rutkowski: Tak, zostało ostatnie kilkanaście godzin do ceremonii ważenia. Uśmiech nie zejdzie mi z twarzy do soboty.

 

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Wójcik: Adam Kowalski się przebudził. Zrobił ogromny progres mentalny

 

Jak już będzie wypełniony limit kategorii piórkowej, jaki jest plan na to, co będziesz jadł? Czy masz dietetyka, który tego konsekwentnie pilnuje?

 

Zdecydowanie. Mamy to co dietetyk zaplanuje. Bardzo ważne jest to, żeby się dobrze naładować, ale wiem, co będę jadł, więc czekam na to.

 

Okres najcięższej możliwej pracy jest już za Tobą. Czy treningi w czasie pandemii były jeszcze trudniejsze, czy udało się jednak to wszystko poukładać?

 

Tak naprawdę nic się u mnie nie zmieniło. Przez trzy miesiące ciężko pracowałem do tej walki. Przygotowania przebiegły bardzo fajnie. Ten najcięższy okres jest już za mną.

 

Całość w poniższym materiale wideo.

 

 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze