Liga Mistrzyń: ASPTT Mulhouse VB - ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl

Siatkówka

W trzecim dniu turnieju grupy C Ligi Mistrzyń w bułgarskim Płowdiw ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się z ASPTT Mulhouse VB. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego mają na swoim koncie jedną porażkę i jedną wygraną. W inauguracyjnym meczu łodzianki pokazały się kibicom z bardzo dobrej strony, a następnie trochę ten obraz zepsuły w konfrontacji z gospodyniami turnieju. Jak będzie w spotkaniu z francuską ekipą? Relacja i wynik na żywo meczu ASPTT Mulhouse VB - ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl.

Łodzinki przygodę na turnieju w Bułgarii rozpoczęły od porażki z VakifBankikiem Stambuł 0:3. Mimo porażki drużyna z polski pokazała, że potrafi walczyć z najlepszymi, bowiem siatkarki tureckiego zespołu wygrywały już tę prestiżową imprezę czterokrotnie, a w tegorocznej edycji są niekwestionowanym faworytem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Mistrzyń: ŁKS Commercecon Łódź przegrał na inaugurację z VakifBankiem Stambuł

 

Dyspozycja łodzianek w starciu z drużyną ze Stambułu napawała optymizmem na mecze z kolejnymi rywalami. Rzeczywistość okazała się jednak trochę inna. ŁKS w meczu z najsłabszym zespołem w grupie - Maricą Płowdi, w prawdzie wygrał, ale po wielu wzlotach i upadkach 3:2.

 

Siatkarki z Miluzy bez najmniejszego problemu pokonały bułgarską drużynę 3:0, a z turecką przegrał 0:3. Czwartkowy mecz zadecyduje, która z tych ekip zakończy zmagania w Bułgarii na drugim miejscu.

 

Relacja i wynik na żywo meczu ASPTT Mulhouse VB - ŁKS Commercecon Łódź od godz. 16:55 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie