Prezes Grupy Azoty Chemika Police i Malwina Smarzek-Godek w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Prezes Grupy Azoty Chemika Police i Malwina Smarzek-Godek w magazynie #7Strefa. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport

Czas na magazyn #7Strefa, w którym gośćmi Marka Magiery będą Joanna Kaczor-Bednarska oraz Ireneusz Mazur. W studio nie zabraknie tematu wyśmienitych występów polskich drużyn w Lidze Mistrzyń, w związku z czym połączymy się z Pawłem Frankowskim, prezesem Grupy Azoty Chemika Police i rywalizującą w grupie z mistrzynami Polski Malwiną Smarzek-Godek. W #7Strefie porozmawiamy także o zmianie na stanowisku prezesa Polskiej Ligi Siatkówki. Transmisja o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Mamy piątek, a więc czas na cotygodniowy magazyn siatkarski #7Strefa. W tym tygodniu gośćmi Marka Magiery będą Joanna Kaczor-Bednarska i Ireneusz Mazur, a głównym tematem ostatniego listopadowego wydania magazynu będzie wyśmienity start polskich drużyn w Lidze Mistrzyń CEV, gdzie Grupa Azoty Chemik Police oraz ŁKS Commercecon Łódź wygrały po dwa spotkania na turniejach w Novarze i Płowdiwie. Oba kluby będą zarazem gospodarzami turniejów „rewanżowych”, a o przygotowaniach do organizacji tych imprez oraz szansach swoich drużyn porozmawia z nami prezes Chemika - Paweł Frankowski. Połączymy się również telefonicznie z rywalizującą w grupie z mistrzyniami Polski Malwiną Smarzek-Godek. W studio nie zabraknie także zapowiedzi zbliżającej się wielkimi krokami inauguracji Ligi Mistrzów CEV, w której wystąpią aż cztery polskie zespoły.

 

Zobacz także: Drugie zwycięstwo siatkarek ŁKS w Lidze Mistrzyń

 

Europejskie puchary to nie jedyne wątki jakie pojawią się w piątkowym magazynie. Drugą część #7Strefy poświęcimy PlusLidze oraz TauronLidze, a o wieści z najlepszych zespołów obu lig zadbają łączący się z nami trener Developresu SkyRes Rzeszów - Stephane Antiga oraz rozgrywający Trefla Gdańsk - Marcin Janusz. Pokażemy także fragmenty spotkań, które widzowie uznali jako najlepsze akcje zeszłego tygodnia, a Marta Ćwiertniewicz zaproponuje widzom kolejne spektakularne i widowiskowe zagrania, które tradycyjnie będzie można wybrać w głosowaniu na Polsatsport.pl.

 

Na koniec wrócimy do niedawnej decyzji rady nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki, która zdecydowała się na zmianę na stanowisku prezesa zarządu spółki - Pawła Zagumnego zastąpił Artur Popko. To także będzie tematem piątkowej #7Strefy.

 

Transmisja magazynu #7Strefa o godz. 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze