Gala FEN 31: Lotos Fight Night. Transmisja w systemie PPV

Sporty walki
Gala FEN 31: Lotos Fight Night. Transmisja w systemie PPV
Fot. PAP
Gala FEN 31: Lotos Fight Night. Transmisja w systemie PPV.

Czas na galę FEN 31: Lotos Fight Night. Walką wieczoru sobotniego wydarzenia będzie pojedynek Daniel „Rutek” Rutkowski (11-2, 6 KO) - Adrian Zieliński (20-9, 7 KO). W Łodzi odbędzie się łącznie siedem pojedynków, a stawką dwóch z nich będą pasy mistrzowskie. Transmisja gali FEN 31: Lotos Fight Night odbędzie się w systemie "pay-per-view" (PPV).

*** TUTAJ PROWADZIMY RELACJĘ NA ŻYWO GALI FEN 31 ***

Przed nami wielkie emocje związane z sobotnią galą FEN 31: Lotos Fight Night. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Daniel „Rutek” Rutkowski (11-2, 6 KO) - Adrian Zieliński (20-9, 7 KO). Obaj zawodnicy mieli walczyć o podwójny mistrzowski pas w kategorii piórkowej – FEN oraz Babilon MMA, ale Zieliński nie wypełnił limitu wagowego, w związku z czym pas będzie musiał jeszcze poczekać na nowego właściciela. Mimo to, decyzją organizatorów, pojedynek odbędzie się na pełnym dystansie pięciu rund, a obaj zawodnicy czują się doskonale przygotowani do boju, więc możemy spodziewać się zaciętej walki.

 


W sobotę czekają nas za to dwie walki, których stawką już będzie pas. O tytuł w kategorii koguciej rywalizować będą Sebastian Romanowski (14-8-1, 4 KO, 2 SUB ) i Jonas Magard (10-4-0, 1 KO, 6 SUB), a w półciężkiej Adam Kowalski (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) i Marcin Wójcik (13-7-0, 6 KO, 5 SUB). Do tego drugiego starcia miało dojść już kilka miesięcy temu, ale plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Tym razem zawodnicy są w pełni zmotywowani i gotowi do pojedynku podczas sobotniej gali.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek zawodnika MMA. Zmiana w karcie FEN 31


W karcie głównej nie zabraknie także innych interesujących pojedynków oraz ciekawego debiutu. W barwach organizacji FEN zadebiutuje Paweł Trybała (6-3, 6 KO, 0 SUB), który pod nowym szyldem miał pojawić się kilka miesięcy wcześniej, ale na przeszkodzie stanęły kontuzje. Rywalem "Trybsona" w kategorii do 100 kg będzie Łukasz Borowski (4-8, 2 KO, 1 SUB), a nie jest tajemnicą, że obaj panowie nie darzą się szczególną sympatią. Dali temu wyraz także podczas ceremonii ważenia, gdzie Borowski chciał założyć Trybsonowi... pieluchę, co nie spodobało się krewkiemu 29-latkowi. Między zawodnikami doszło do rękoczynów i musiała ich rozdzielać ochrona. W sobotę konflikt przeniesie się do klatki, a obaj zawodnicy będą mogli wymienić się "argumentami" na zasadach MMA.


Karta walk gali FEN 31:


Walka wieczoru:


65,8 kg - Daniel Rutkowski (11-2-0, 6 KO, 1 SUB) vs Adrian Zieliński (20-9-0, 7 KO, 6 SUB)

 

Karta główna:


100 kg - Paweł Trybała (6-3, 6 KO, 0 SUB) vs Łukasz Borowski (4-8, 2 KO, 1 SUB)
93,0 kg - Adam Kowalski (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) vs Marcin Wójcik (13-7-0, 6 KO, 5 SUB)– walka o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej
61,2 kg - Sebastian Romanowski (14-8-1, 4 KO, 2 SUB ) vs Jonas Magard (10-4-0, 1 KO, 6 SUB) – walka o mistrzowski pas w kategorii koguciej
83,9 kg - Marcin Naruszczka (20-9-2, 8 KO, 2 SUB) vs Ivan Cosić (6-0-0, 1 KO, 4 SUB)
65,8 kg - Kacper Formela (10-4-0, 4 KO, 3 SUB) vs Edgar Davalos (11-0, 4 KO, 3 SUB)
93,0 kg - Marcin Filipczak (2-1-0, 1 KO, 1 SUB) vs Saeed Younsi (4-3-0, 2 KO, 0 SUB).


Transmisja gali FEN 31: Lotos Fight Night od godz. 20:00 w systemie PPV.


Jak zamówić galę FEN 31 w Cyfrowym Polsacie?


Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

 

Jak obejrzeć galę FEN 31 w IPLI?


Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę FEN 31, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z całego świata. Zamówienia można składać na stronie IPLA , a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze