PKO BP Ekstraklasa: Stal Mielec - Jagiellonia Białystok. Relacja i wynik na żywo

Stal Mielec podejmie Jagiellonię Białystok w meczu 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Faworytem tego pojedynku jest drużyna z Białegostoku, która pokonała w ostatniej kolejce Wisłę Płock 5:2, ale mielczanie pod wodzą nowego trenera także mają argumenty, aby wygrać sobotni pojedynek. Relacja i wynik na żywo meczu Stal Mielec - Jagiellonia Białystok od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

Mielczanie w tym sezonie nie spisują się najlepiej zajmując ostatnie miejsce w tabeli, ale nadzieję na poprawę wyników dał Leszek Ojrzyński, który zadebiutował na ławce trenerskiej klubu z południa kraju remisując z Zagłębiem Lubin 2:2. Tym samym Stal przerwała serię czterech porażek z rzędu i traci do przedostatniego Piasta Gliwice zaledwie jeden punkt. W sobotę mielczanie staną przed wielką szansą, choć postawione przed nimi zadanie zapunktowania z Jagiellonią Białystok będzie co najmniej niełatwe.

Jagiellonia po niezłym początku sezonu odnotowała spory regres. Jeszcze w połowie października piłkarze z północno-wschodniej Polski sprawnie rozprawili się z Lechem Poznań, aby następnie gładko przegrać trzy następne spotkania ze Śląskiem Wrocław, Pogonią Szczecin i Cracovią. Jagiellonia przełamała się dopiero po przerwie reprezentacyjnej wygrywając z Wisłą Płock w niezłym stylu. Białostoczanie błyskawicznie wbili swoim przeciwnikom dwie bramki i kontrolowali przebieg spotkania do samego końca nawet mimo znacznych osłabień kadrowych spowodowanych koronawirusem. Hat-tricka ustrzelił Jakov Puljić, a trzy asysty zaliczył Tomas Prikryl. Jeśli Jagiellonia utrzyma taką formę do sobotniego spotkania, przed Stalą niezwykle trudny mecz.

Relacja i wynik na żywo meczu Stal Mielec - Jagiellonia Białystok od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.