PlusLiga: MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na starcie ekip z dwóch przeciwnych biegunów ligowej tabeli. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która jest jedyną niepokonaną jak dotąd drużyną, zmierzy się na wyjeździe z ostatnią w tabeli drużyną MKS Będzin. Relacja na żywo i wynik meczu MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

Początek sezonu nie należy do siatkarzy z Będzina. W jedenastu meczach zgromadzili na swoim koncie zaledwie sześć punktów, notując dwa zwycięstwa. Rywalizacja o zdobycz tym razem będzie jednak wyjątkowo trudna, bo podopieczni trenera Jakuba Bednaruka zmierzą się z ligowym gigantem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stanislav Masliev wrócił do gry po czteroletnim zawieszeniu

 

Będzinianie mogliby upatrywać swojej szansy w tym, że Kędzierzynianie mają za sobą przerwę wymuszoną przez koronawirusa. Problem jednak w tym, że w ostatnim meczu po podopiecznych Nikoli Grbicia nie było widać absolutnie żadnych śladów tej pauzy. Zaprezentowali się znakomicie, pokonując Stal Nysa 3:0. Co więcej do zespołu powraca podstawowy atakujący Łukasz Kaczmarek.

 

 

W tym sezonie PlusLigi byliśmy świadkami wielu niespodzianek. Czy o kolejną pokuszą się siatkarze z Będzina i pokonają lidera rozgrywek? 

 

Relacja na żywo i wynik meczu MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie