Probierz i Kaczmarek gośćmi Cafe Futbol

Marcin Kaczmarek będzie gościem Bożydara Iwanowa w studiu Cafe Futbol. W programie połączymy się również z Michałem Probierzem. W najbliższym odcinku podsumujemy ostatnie mecze w europejskich pucharach oraz wspomnimy Diego Maradonę. Nie zabraknie również ekspertów Tomasza Hajty, Romana Kołtonia i Radosława Majewskiego. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielnym programie porozmawiamy z trenerem Kaczmarkiem. Były szkoleniowiec m.in. Widzewa Łódź i Wisły Płock zawita do naszego studia. W specjalnym łączeniu weźmie udział trener Cracovii Michał Probierz. „Pasy” po ostatnim zwycięstwie nad Wisłą Płock wskoczyli na dziesiątą pozycję w PKO BP Ekstraklasie.

Nie zabraknie również podsumowania europejskich pucharów. Bardzo pechową porażkę poniósł Lech Poznań, który przegrał ze Standardem Liege 1:2. „Kolejorz” stracił bramkę w ostatniej minucie meczu, przez co znacząco skomplikował swoją sytuację w grupie. Czy podopieczni Dariusza Żurawia mają jeszcze szansę na wiosenne mecze w Lidze Europy? W programie na pewno wyciągniemy wnioski z ostatniego spotkania i postaramy się ocenić możliwości na najbliższe kolejki.

Ostatni tydzień znacząco zmienił oblicze futbolu. Odszedł Diego Maradona jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Uwielbiany przez wielu stał się legendą piłki nożnej. Dyskusja po śmierci Argentyńczyka toczy się już od wielu dni, dlatego i my wspomnimy wielkiego piłkarza z Buenos Aires.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka Cafe Futbol od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.