Zieliński: Ci, którzy postawili na mnie ogromne pieniądze, mogą być spokojni

Sporty walki
Zieliński: Ci, którzy postawili na mnie ogromne pieniądze, mogą być spokojni
fot. Polsat Sport
Adrian Zieliński nie zmieścił się w dopuszczalnym limicie wagi piórkowej przed wyczekiwanym rewanżem z Danielem Rutkowskim.

Adrian Zieliński (20-9, 7 KO, 6 SUB) nie zmieścił się w dopuszczalnym limicie wagi piórkowej przed wyczekiwanym rewanżem z Danielem Rutkowskim (11-2-0, 6 KO, 1 SUB). Tym samym sobotni pojedynek wieczoru gali FEN 31 stracił rangę mistrzowską. Stawką walki miały być dwa mistrzowskie pasy (FEN i Babilon MMA) w kategorii piórkowej.

Igor Marczak: Rozmawiałem z Rutkowskim i powiedział, że z pewnością zrobiłeś wszystko, co mogłeś, żeby zrobić wagę.

 

Adrian Zieliński: Wydaje mi się, że za późno zmieniłem dietetyka. Współpracowałem z ogromnym fachowcem, który powiedział, że zabrakło nam około dwóch tygodni. Hejterzy już mnie atakują, a ja praktycznie od walki w Ostródzie, czyli od sierpnia zbijałem wagę. Od początku byłem przeciwny temu rewanżowi, ale została na mnie wywarta presja i musiałem wziąć tę walkę. Zrobiłem wszystko, co mogłem, ale się nie udało. Ci, którzy postawili na mnie ogromne pieniądze, mogą być spokojni, bo walka się odbędzie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Rutkowski: Nie mam pretensji do rywala

 

Wiele osób Ci mówiło, że nie kategoria piórkowa, a lekka stoi przed tobą.

 

Dokładnie. Już zdecydowałam to po ostatniej walce, że zmienię kategorię, ale na sobotnią walkę już się wcześniej dogadałem. Coraz trudniej mi zrzucać wagę, a teraz drugi raz w karierze nie zmieściłem się w limitach. Nie dopuszczam myśli, że w trakcie pojedynku zabraknie mi tlenu. Dam z siebie wszystko, a sprawami, na które nie mam wpływu, w ogóle się nie przejmuję.

 

Cała rozmowa z Adrianem Zielińskim w załączonym materiale wideo.

 

Igor Marczak, NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie