Michał Probierz: Można współczuć Brzęczkowi, że jest w takiej sytuacji

Piłka nożna
Michał Probierz: Można współczuć Brzęczkowi, że jest w takiej sytuacji
fot. Cyfrasport
Michał Probierz

- Jurek osiągnął wszystko, co chciał osiągnąć związek. Awansował na mistrzostwa bez problemu oraz wprowadza zmianę pokoleniową - powiedział w programie Cafe Futbol Michał Probierz zapytany o selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka.

Szkoleniowiec Cracovii podkreślił, że trener drużyny narodowej zrealizował postawione przed nim cele i należy pozwolić mu pracować.


-Są zespoły, z którymi zawsze nam się trudno grało. Jeżeli my dzisiaj Jurka oceniamy bardzo słabo, to pamiętajmy, kiedy ostatni raz wygraliśmy z Holandią. My trochę zawsze patrzymy w górę, dla nas ważne jest to, co dzieje tam na zachodzie. Można tylko współczuć Jurkowi, że ma taką sytuację, ale niech pracuje i niech udowodni wszystkim na Euro, na co go stać - wyjaśniał Probierz.


ZOBACZ TAKŻE: "Grzegorz Krychowiak to nie jest nadpiłkarz. To solidny wyrobnik"


Trener "Pasów" odniósł się również do sytuacji po meczu z Wisłą Płock. Po wygranym przez Cracovię meczu szkoleniowiec zwycięskiej drużyny postanowił pocieszyć trenera płockiego zespołu Radosława Sobolewskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że panowie od lat pozostawali w konflikcie.


- Różne są sytuacje w życie, ale na niego też spływa fala hejtu. Nie wiemy, kto będzie grał, kto będzie zdolny. Czasami jest tak, że dzwoni do mnie masażysta i wtedy sobie myślę tylko "co się stało i ilu jest zakażonych". I potem są problemy. Zwalnianie trenerów w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne, ale ta machina zawsze będzie i ona jest niezmienna - dodał gość Cafe Futbol.


Całość w poniższym materiale wideo.

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie