PlusLiga: Stal Nysa - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

W 15. kolejce PlusLigi Stal Nysa podejmie GKS Katowice. Faworytami tego starcia jest zespół ze Śląska, który w obecnych rozgrywkach plasuje się na siódmej lokacie. Z kolei gospodarze liczą na drugie zwycięstwo w sezonie. Relacja i wynik na żywo z meczu Stal Nysa - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

Beniaminek PlusLigi nie ma w tym sezonie łatwo. Po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej siatkarze Krzysztofa Stelmacha wygrali zaledwie raz. Niespodziewanie przed dwoma tygodniami ograli na wyjeździe w czterech setach Aluron CMC Wartę Zawiercie. Dzięki temu zwycięstwu wyprzedzili w tabeli czerwoną latarnię ligi - MKS Będzin.

W znacznie lepszej sytuacji przed niedzielną konfrontacją znajduje się GKS Katowice. Zespół Grzegorza Słabego w obecnym sezonie rozegrał dziewięć spotkań. Pięć z nich kończyło się ich zwycięstwem. Ostatni triumf zanotowali przed tygodniem, kiedy pokonali we własnej hali Ślepsk Malow Suwałki 3:1. Ta wygrana pozwoliła katowiczanom awansować na siódmą lokatę w tabeli.

Co ciekawe, oba zespoły spotkały się już w obecnych rozgrywkach. Wówczas górą okazała się ekipa ze Śląska, która wygrała po tie-breaku- choć przegrała pierwsze dwa sety.

Która drużyna tym razem zejdzie z parkietu z podniesionymi głowami? Czy zespół Krzysztofa Stelmacha weźmie rewanż za pierwsze starcie i ogra rywali z Katowic?

Relacja i wynik na żywo z meczu Stal Nysa - GKS Katowice na Polsatsport.pl. Początek o 20:30.