Poważna kontuzja Pauli Słoneckiej! Siatkarka z bólu krzyczała wniebogłosy (WIDEO)

Paula Słonecka doznała bardzo poważnie wyglądającego urazu kolana.

O ogromnym pechu może mówić Paula Słonecka. W trzecim secie meczu z Grot Budowlanymi Łódź przyjmująca #VolleyWrocław doznała poważnie wyglądającej kontuzji kolana. Siatkarka upadła na boisko z grymasem bólu na twarzy i została z niego zniesiona przez służby medyczne.

To, co wydarzyło się w końcówce trzeciego seta, mogło mieć wpływ na dalszy przebieg spotkania. Przy stanie 23:21 dla wrocławianek Paula Słonecka atakowała z lewego skrzydła. Noga przyjmującej nienaturalnie wylądowała na parkiecie, a sama siatkarka po chwili zwijała się z bólu.

Uraz wyglądał bardzo poważnie, bo kiedy sztab medyczny próbował udzielić zawodniczce pomocy, ta głośno krzyczała z bólu. Po chwili została zniesiona z boiska.

Miejsce kontuzjowanej Słoneckiej zajęła powracająca po kontuzji Anna Bączyńska. Ekipie z Wrocławia nie udało się jednak wygrać tego spotkania. Mimo prowadzenia 2:1 ostatecznie uległy łodziankom po tie-breaku.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.