TAURON Liga: #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

#VolleyWrocław zmierzy się z siatkarkami Grota Budowlanych Łódź w meczu 11. kolejki TAURON Ligi. Oba zespoły prezentują w ostatnich spotkaniach wysoką formę, ale faworytem poniedziałkowego spotkania będą łodzianki. Czy siatkarki z Wrocławia sprawią niespodziankę i pokonają trzecią drużynę TAURON Ligi? Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na poniedziałkowe zmagania w TAURON Lidze. Jako pierwsze swój poniedziałkowy mecz 11. kolejki rozegrają siatkarki #VolleyWrocław i Grot Budowlanych Łódź. Oba zespoły mają za sobą passę zwycięstw, ale zdecydowanie bardziej imponująco prezentuje się wynik łodzianek. Podopieczne trenera Błażeja Kryształowicza nie przegrały żadnego spotkania od października i z pewnością zamierzają kontynuować swoją serię.

 

Zobacz także: LM siatkarek. Stephane Antiga: Będzie ciężko, ale chcemy wyjść z grupy

 

Siatkarki z Wrocławia także mają powody do zadowolenia. W ostatnich dwóch spotkaniach pokonały bezpośrednie rywalki w walce o utrzymanie i mogą przystąpić do poniedziałkowego meczu z dużym spokojem. Duży wpływ na grę wrocławskiego zespołu mają Natalia Murek i Karolina Fedorek, która plasuje się w czołówce rankingu najlepiej blokujących TAURON Ligi. Czy w meczu z Grot Budowalnymi Łódź także wspomogą swój zespół i dadzą wrocławiankom trzy punkty? Przekonamy się już w poniedziałek.

 

Relacja i wynik na żywo meczu #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie