Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W trzecim środowym zaległym meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi, Bruk-Bet Termalicą Nieciecza zmierzy się z Odrą Opole. Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole na Polsatsport.pl.

Ciekawe starcie czeka nas w Opolu, gdzie lider Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalika. "Słoniki" w ostatniej kolejce pokonały 2:0 ŁKS Łódź na własnym terenie.

 

ZOBACZ TAKŻE: El. MŚ 2022: Losowanie grup w całości zdalne. PZPN potwierdza

 

Natomiast Odra zanotowała dwie porażki z rzędu. Najpierw poszła na wymianę ciosów z Miedzią Legnica (co często się nie zdarza w tym sezonie) i uległa 2:4. Z kolei w ostatniej kolejce opolanie musieli uznać wyższość GKS-u Tychy (0:2). W ostatnich tygodniach forma Odry nie jest tak wysoka jak na początku rozgrywek, ale wciąż wyżej notowani rywale muszą uważać na ten zespół.

 

W obecnym sezonie do drugiej ligi (trzeci poziom) spadnie tylko jeden z 18 zespołów. Nie zmieniły się natomiast zasady awansu. Bezpośredni uzyskają dwa najlepsze kluby, a trzecim zespołem z promocją do ekstraklasy będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie