Liga Mistrzyń: Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarki Developresu zagrają swe drugie spotkanie grupy A Ligi Mistrzyń na turnieju we włoskim Scandicci. Czy zdołają pozbierać się po inauguracyjnej porażce? Relacja na żywo z meczu Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio na Polsatsport.pl.

Developres SkyRes Rzeszów premierowego występu w obecnej edycji Ligi Mistrzyń nie może zaliczyć do udanych. Pierwszym rywalem siatkarek z Podkarpacia był niemiecki SSC Palmberg Schwerin. Podopieczne trenera Stephane Antigi wygrały pierwszego seta po zaciętej walce, zwieńczonej grą na przewagi. W trzech kolejnych partiach górą była jednak ekipa z Niemiec, a Developres przegrał każdą z nich w identycznym stosunku – 18:25. Porażka 1:3 na inaugurację stawia rzeszowianki w trudnej sytuacji. Z pewnością w kolejnych meczach będą musiały zaprezentować zdecydowanie lepszą grę, jeśli chcą nawiązać walkę z silnymi ekipami z Italii.

 

Zobacz także: Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio. Gdzie obejrzeć mecz?

 

Unet e-work Busto Arsizio również rozpoczął rywalizację w LM od porażki. Siatkarki trenera Marco Fenoglio stoczyły jednak zaciętą walkę z ekipą gospodyń turnieju – Savino Del Bene Scandicci, ulegając 2:3 (15:17 w tie-breaku!). Jak zaprezentują się w starciu z Developresem?

 

Relacja na żywo z meczu Developres SkyRes Rzeszów – Unet e-work Busto Arsizio w środę 2 grudnia od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze