Bohaterowie Polsat Boxing Night i Michał „Masakra” Kita w Magazynie Koloseum

Sporty walki
Bohaterowie Polsat Boxing Night i Michał „Masakra” Kita w Magazynie Koloseum
fot. Polsat Sport
W magazynie Koloseum gościć będziemy bohaterów gali Polsat Boxing Night 9

Mamy czwartek, a więc czas na Magazyn Koloseum. Głównym tematem programu poświęconego sportom walki będzie sobotnia gala Polsat Boxing Night, a w studio twarzą w twarz staną jej bohaterowie w tym m.in. Michał Cieślak i Taylor Mabika. Nie zabraknie także części poświęconej MMA, gdzie gościem Justyny Kostyry i Łukasza Jurkowskiego będzie pretendent do tronu królewskiej dywizji KSW Michał „Masakra” Kita. Transmisja Magazynu Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W sobotę kibiców boksu czeka gala Polsat Boxing Night 9, ale zanim to nastąpi w czwartek fani mogą liczyć na przedsmak emocji w Magazynie Koloseum. W naszym studiu twarzą w twarz staną bohaterowie głównych walk: Michał Cieślak, Taylor Mabika, Ewa Piątkowska, Róża Gumienna, Michał Syrowatka i Przemysław Runowski, a nadchodzące wydarzenie omówią prowadzący Justyna Kostyra i Łukasz Jurkowski wraz z Przemysławem Saletą. Nie zabraknie także podsumowania wielkich wydarzeń minionego weekendu takich jak powrót Mike’a Tysona czy walka Dubois - Joyce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Kostyra wytypował walkę, która skradnie show na Polsat Boxing Night 9

 

W programie pojawi się także MMA. Gościem programu będzie pretendent do tronu królewskiej dywizji KSW Michał „Masakra” Kita, a najciekawsze walki gal FEN 31 i Babilon MMA 18 przeanalizuje Bartłomiej Stachura.

 

Transmisja Magazynu Koloseum od godziny 20:15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie