Ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Night 9. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Night 9. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

W piątek 4 grudnia odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Night 9: Cieślak vs Mabika. Wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.

Polsat Boxing Night to zapoczątkowany w 2009 roku cykl gal pięściarskich z udziałem najlepszych polskich i zagranicznych zawodników oraz zawodniczek. Wielkie wydarzenia sportowo-telewizyjne mają konfrontować gwiazdy, dostarczać fantastycznych emocji kibicom i stanowić platformę do rozwoju młodych talentów.

 

W piątek 4 grudnia wszyscy bohaterowie gali Polsat Boxing Night: Cieślak vs Mabika po raz pierwszy spotkają się w jednym miejscu. Oficjalna ceremonia ważenia rozpocznie się o godzinie 15:00, a transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna w Polsacie Sport, na stronie polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA.


W sobotę 5 grudnia w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night wystąpi Michał Cieślak. Słynący z nokautującego ciosu Radomianin to czołowy polski pięściarz bez podziału na kategorie wagowe i niedawny pretendent do mistrzowskiego pasa wagi junior ciężkiej. Jego najbliższą przeszkodą w drodze na bokserski szczyt będzie nieustępliwy Gabończyk Taylor Mabika. Piątego grudnia dojdzie też do długo oczekiwanego starcia w wadze półśredniej pomiędzy Michałem Syrowatką i Przemysławem Runowskim. Elektryzująco zapowiada się też starcie byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej z gwiazdą kickboxingu i MMA Różą Gumienną.

 

Zobacz także: Przemysław Runowski przed PBN 9: Dużo mi dała praca z psychologiem


Oprócz pojedynków z udziałem uznanych sportowców, na sobotniej gali Polsat Boxing Night fani zobaczą też rywalizację młodych talentów. Medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w kickboxingu - Jan Lodzik - w swojej czwartej zawodowej walce bokserskiej zmierzy się z niezwykle zmotywowanym Damianem Tymoszem. Symboliczny wymiar będzie miało starcie Marcela Materli z Filipem Lewandowskim. Marcel to syn jednej z największych gwiazd polskiego MMA - Michała Materli. Świeżo upieczony bokserski Mistrz Polski Juniorów, który przez lata oglądał występy swojego taty na galach KSW transmitowanych przez Telewizję Polsat, swój zawodowy debiut ringowy zaliczy właśnie na Polsat Boxing Night.


Gala Polsat Boxing Night: Cieślak vs Mabika odbędzie się w sobotę 5 grudnia. Od godziny 17:00 wydarzenie będzie transmitowane w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i w serwisie IPLA, a od godziny 20:00 także w otwartym Polsacie.

 

Ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Night 9 w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz w serwisie IPLA. Początek od godziny 15:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze