Mistrzostwa Polski FTS - Sierpc 2020. Transmisja na Polsatsport.pl

Inne
Mistrzostwa Polski FTS - Sierpc 2020. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. YouTube
Mistrzostwa Polski FTS - Sierpc 2020. Transmisja na Polsatsport.pl.

Najbliższy weekend (5-6 grudnia) to ważna data dla wielu par tanecznych w Polsce. To właśnie wtedy, w Sierpcu odbędą się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych oraz Mistrzostwa Polski FTS w klasie B w tańcach latynoamerykańskich. Transmisja wydarzenia na Polsatsport.pl.

W czasach pandemii koronawirusa turniejów i zawodów najwyższej rangi odbywa się zdecydowanie mniej. Stąd takie zainteresowanie mistrzostwami w Sierpcu.

 

Nadchodzące mistrzostwa będą z całą pewnością zawodami, które dostarczą wiele emocji. Przez dwa dni pary taneczne zrzeszone w Federacji Tańca Sportowego będą rywalizować o tytuły mistrzów Polski FTS przede wszystkim w tańcach standardowych, ale również w tańcach latynoamerykańskich - pary klasy "B" oraz w obu stylach pary zawodowe (Professional Division).


Na listach startowych w każdej konkurencji wiekowej zgłoszonych jest po kilkadziesiąt par. Najwięcej - młodzieży (52. pary), podczas zawodów zobaczymy także 32 pary dorosłe. Licznie o tytuł Mistrzów Polski rywalizować będą także Seniorzy.

 


Zawody odbędą się pod wspólną nazwą sponsora tytularnego mistrzostw Grupy Majster - Majster Cup Sierpc 2020.


Za organizację wydarzenia odpowiadają Adrian Kowalski ze Szkoły Tańca ArtDance oraz Antoni Czyżyk Prezes Federacji Tańca Sportowego.

 

Ze względu na obowiązujące ograniczenia związane z epidemią COVID-19 Mistrzostwa odbędą się w wyjątkowych warunkach, czyli bez udziału publiczności i z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Z zawodów przeprowadzona zostanie transmisja on-line na portalu Polsatsport.pl. 

 

Godziny transmisji:

Niedziela - 12.00 - 20.30

 

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie