PlusLiga, TAURON Liga i Liga Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
PlusLiga, TAURON Liga i Liga Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Pora na kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa.

Pora na kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa. Tym razem gośćmi Krzysztofa Wanio będą Joanna Kaczor-Bednarska i Dorota Świeniewicz. Wiele wydarzyło się w ostatnim tygodniu w świecie siatkówki, dlatego eksperci w studiu pochylą się nad najciekawszymi tematami PlusLigi, TAURON Ligi czy Ligi Mistrzów i Mistrzyń. Nie zabraknie również wątku o Wilfredzie Leonie. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Program zaczniemy od Ligi Mistrzyń i zakończonym turnieju w Scandicci, gdzie Developres SkyRes Rzeszów nie do końca poradził sobie w rywalizacji w grupie A. Ekipa z Podkarpacia przegrała wszystkie trzy spotkania i teraz wraca do rozgrywek ligowych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarki Developresu bez zwycięstwa w pierwszym turnieju Ligi Mistrzyń

 

Goście w studiu porozmawiają o Leonie, który został nominowany w 86. edycji Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski, a także siatkarzach z PGE Skry Bełchatów i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy 8 grudnia rozpoczną zmagania w Lidze Mistrzów. Do tego w piątek obie ekipy będą miały idealny sprawdzian przed starciem w prestiżowych rozgrywkach, bowiem zmierzą się w piątek w meczu plusligowym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wilfredo Leon nominowany w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2020 Roku

Poruszymy również zmianę pierwszego trenera w ŁKS Commercecon Łódź, w którym z funkcją pożegnał się Giuseppe Cuccarini, a stery po nim przejął Michal Masek. Klasycznie w "kąciku" Marty Ćwiertniewicz przedstawimy wybrane przez widzów programu najlepsze akcje minionej kolejki PlusLigi i TauronLigi. Zachęcamy do głosowania w sondzie na najbardziej efektowne siatkarskie akcje na naszej stronie internetowej Polsatsport.pl.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16:00.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze