PlusLiga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia! (SONDA)

Siatkówka
PlusLiga: Wybierz najlepszą akcję tygodnia! (SONDA)
fot. Cyfrasport

Jak co tydzień w Magazynie #7strefa ogłaszamy zabawę, w której wybieramy najlepszą akcję z ostatnich siedmiu dni w PlusLidze. Tym razem eksperci Polsatu Sport wyłonili pięć propozycji. Zapraszamy do głosowania!

1 - Pierwsza propozycja pochodzi z meczu znakomicie prezentującego się w ostatnim czasie Trefla Gdańsk z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Miała miejsce na samym początku trzeciego seta. Bartłomiej Mordyl podbił piłkę, która po zagrywce przetoczyła się po taśmie na stronę gdańszczan. Kewin Sasak wystawił sytuacyjną piłkę na lewe skrzydło, a tam technicznym zagraniem błysnął Bartłomiej Lipiński. Przyjmujący ominął potrójny blok i plasem zameldował się w trzecim metrze boiska.

 

2 - Druga akcja pochodzi z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów. Na słowa uznania zasługuje efektowny blok Mateusza Bieńka i Milada Ebadipoura na Grzegorzu Boćku. Piłka odbita od rąk bełchatowskiego duetu wróciła na stronę zawiercian szybciej, niż sam zawodnik.

 

3 - Trzeci mecz z rzędu wygrała Verva Warszawa Orlen Paliwa. Pokonała Cuprum Lubin 3:1 i udowodniła, że nie należy spisywać jej na straty. Bardzo efektowną akcją tego spotkania był atak Piotra Nowakowskiego. Reprezentacyjny środkowy złapał piłkę na niebotycznym zasięgu i bez najmniejszych kłopotów minął blok i trafił w trzeci metr boiska.

 

ZOBACZ TAKŻE: Popisy obronne Dawida Ogórka i atak Jakuba Jarosza. Oto najlepsza akcja minionego tygodnia w PlusLidze (WIDEO)

 

4 - Kolejna propozycja i kolejny efektowny blok. Tym razem od ściany odbił się Kamil Kwasowski. Wszystko za sprawą Bartłomieja Lemańskiego, który głęboko przełożył ręce i sprawił, że piłka wróciła na stronę GKS Katowice niemalże pionowo w środkową linię boiska.

 

5 - Ostatnia akcja to piłka meczowa ze starcia Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie. Była bardzo przypadkowa, ale też bardzo szczęśliwa. Piotr Orczyk został zatrzymany blokiem, ale wracająca piłka odbiła mu się od głowy i wpadła w boisko rzeszowian. Nie ma się co dziwić, że kompletnie zaskoczyło to Michała Poterę.

 

Wszystkie propozycje w załączonym materiale wideo.

 

Marta Ćwiertniewcz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie