Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Bruk-Bet Termalica ma trzy punkty przewagi nad ŁKS-em.

Lider Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie u siebie drugą drużynę w tabeli ŁKS Łódź. Po dwóch bezbramkowych remisach podopieczni Mariusza Lewandowskiego będą chcieli wrócić na zwycięski szlak. Złą passę notują też łodzianie, którzy przegrali dwa ostatnie mecze. Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź w Polsacie Sport.

Mecz na szczycie zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie drużyny potrafią utrzymywać się przy piłce, grać ofensywnie i przyjemnie dla oka. Ostatnie tygodnie nie są jednak w ich wykonaniu najlepsze. Gospodarze stracili skuteczność strzelecką, ale szczelna obrona wywiązuje się ze swoich obowiązków i „Słonie” wciąż punktują. Do utrzymania pierwszego miejsca to jednak może okazać się za mało dlatego gospodarze sobotniego meczu muszą jak najszybciej przypomnieć sobie, jak się strzela gole.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Szalony mecz w Legnicy na remis. Cztery gole i dwa karne w 10 minut!

 

Łódzki zespół także mocno wyhamował. Bezpośredni wpływ na to mają solidne braki kadrowe. Duże problemy zdrowotne dopadły spadkowicza z Ekstraklasy. Co więcej, w najbliższym meczu ełkaesiacy będą musieli radzić sobie bez swojego trenera Wojciecha Stawowego, który w ostatnim meczu z Miedzią Legnica (3:4) został ukarany czerwoną kartką. Poza tym w ekipie gości z różnych przyczyn zabraknie: Samuela Corrala, Łukasza Sekulskiego i Jana Sobocińskiego.

 

– Absencje dużej liczby graczy w naszej drużynie wynikają bezpośrednio w sytuacji zdrowotnej na świecie. Rzeczywistość jest trudna, ale nie chcę usprawiedliwiać tym naszej gry - powiedział Stawowy

 

Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź od godz. 12:30 w Polsacie Sport.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze