PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Aluron CMC Warta Zawiercie zagra u siebie z Indykpol AZS-em Olsztyn. Gospodarze przegrali cztery ostatnie mecze z rzędu i zajmują 8. miejsce w tabeli PlusLigi. Olsztynianie są na fali wznoszącej i notują dobrą serię. Relacja i wynik na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

Ostatnich tygodni fani „Jurajskich Rycerzy” nie mogą zaliczyć do udanych. Ich drużyna odniosła cztery porażki w czterech kolejnych potyczkach i zdołała wygrać tylko jednego seta. Siatkarze z Warmii i Mazur przegrali kolejno z: Asseco Resovią Rzeszów (0:3), PGE Skrą Bełchatów (0:3), Treflem Gdańsk (0:3) i Stalą Nysa (1:3).

 

ZOBACZ TAKŻE: Czwarta z rzędu wygrana VERVY Warszawa ORLEN Paliwa

 

Najlepiej punktującym graczem gospodarzy jest Mateusz Malinowski, który zdobył 146 punktów we wszystkich meczach. Dla porównania w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy jest Damian Schulz, który zgromadził 152 „oczka”.

 

Lepszym bilansem w bezpośrednich starciach mogą pochwalić się zawiercianie, którzy pięciokrotnie wygrywali z drużyną z Olsztyna. Jeden mecz zakończył się zwycięstwem gości sobotniego meczu, ale nigdy nie udało im się wygrać na terenie Aluronu Warty Zawiercie.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze