PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z GKS-em Katowice w rewanżowym spotkaniu sezonu zasadniczego PlusLigi. Katowiczanie zajmują 7. miejsce w tabeli, Resovia jest dziewiąta. Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

GKS gra bardzo dobrze po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. W ostatnim meczu podopieczni Grzegorza Słabego pokonali po tie-breaku Stal Nysę. W całym sezonie Katowiczanie wygrali sześć z dziesięciu rozegranych spotkań.

 

- Jesteśmy drużyną trudną do złamania. Cechuje nas duża pewność siebie i potrafimy walczyć jak równy z równym nawet z wyżej notowanymi rywalami – stwierdził 36-letni szkoleniowiec.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmarnowana szansa Cuprum. Szósta z rzędu wygrana Trefla

 

Najbliższy rywal „GieKSy” to również zespół z dużymi ambicjami i potencjałem w składzie. Resovia była górą w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami pod koniec października. Ekipa z Podkarpacia wygrała ostatecznie 3:2, chociaż prowadziła już 2:0. Gości niedzielnego meczu była stać na urwanie dwóch setów i zapewnienie sobie cennego punktu.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze