Liga Mistrzów: Paris Saint-Germain - Basaksehir. Relacja i wynik na żywo

Czas na drugie podejście do dokończenia meczu Paris Saint-Germain - Basaksehir. We wtorkowy wieczór oba zespoły opuściły plac gry w 22. minucie spotkania w ramach protestu przeciwko rzekomym incydencie na tle rasistowskim. Rywalizacja zostanie wznowiona w środę, a jej relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. We wtorkowy wieczór doszło do skandalu w postaci przerwania meczu z powodu rzekomego aktu zniewagi na tle rasistowskim. Do takiego wykroczenia miał dopuścić się arbiter techniczny, który rzekomo obraził jednego z zawodników tureckiego zespołu. W ramach walki z rasistowskimi obelgami obie drużyny postanowiły nie kontynuować widowiska i w 22. minucie przy stanie 0:0 opuściły plac gry na Parc des Princes.

UEFA wszczęła śledztwo w tej sprawie, które ma wyjaśnić, czy faktycznie jeden z arbitrów dopuścił się obelgi na tle rasistowskiej, a może doszło do fatalnego nieporozumienia, w efekcie którego mecz zostanie dokończony dopiero w środowy wieczór. Dojdzie do zmiany obsady sędziowskiej, do której dołączeni zostali polscy arbitrzy z Bartoszem Frankowskim na czele, który będzie pełnił funkcję sędziego technicznego.

Miejmy nadzieję, że tym razem o rywalizacji PSG z Basaksehirem będzie mówiło się wyłącznie w aspektach sportowych. Zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze, którzy potrzebują zwycięstwa, aby zająć pierwsze miejsce w grupie. Mistrzowie Francji zrównają się wówczas punktami z RB Lipsk, ale mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z niemiecką ekipą. Z kolei turecki zespół zajmuje ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem trzech "oczek" i nie ma już szans na poprawę swojej lokaty.

Duet Neymar - Kylian Mbappe powinien zrobić różnicę na korzyść gospodarzy, ale przekonamy się czy przyjezdni pokuszą się o sprawienie dużej niespodzianki w postaci urwania punktów faworytom tego meczu.

Relacja i wynik na żywo meczu Paris Saint-Germain - Basaksehir od godz. 18:55 na Polsatsport.pl.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.