Trzech piłkarzy na wylocie z Widzewa

Piłka nożna
Trzech piłkarzy na wylocie z Widzewa
Fot. CyfraSport

Widzew Łódź opublikował listę transferową. Znalazły się na niej nazwiska trzech piłkarzy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Możliwość zmiany barw otrzymali Wojciech Pawłowski, Henrik Ojamaa i Sebastian Rudol.

Łódzki klub poinformował w specjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej. Rudol i Pawłowski byli związani z Widzewem od 2019 roku. Obaj byli podstawowymi zawodnikami Widzewa, gdy drużyna walczyła o awans do pierwszej ligi. Na zapleczu ekstraklasy zarówno Rudol, jak i Pawłowski zaczęli sezon w podstawowym składzie. Z czasem jednak obaj musieli ustąpić miejsca konkurentom. 

 

 

Trzecim piłkarzem, który żegna się z Widzewem jest Henrik Ojamaa. Estończyk do Łodzi trafił zimą 2020 roku z Miedzi Legnica. Podobnie jak Rudol i Pawłowski na początku pobytu w klubie był zawodnikiem wyjściowego składu. Z biegiem czasu jego rola w zespole zaczęła ograniczać się do epizodycznych występów. Wystarczy wspomnieć, że w sześciu ostatnich meczach ligowych Ojamaa grał przez zaledwie 36 minut. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Plebiscyt FIFA: Lewandowski w pierwszej trójce!

 

Po rozegraniu piętnastu spotkań Widzew zajmuje 13. miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. Łodzianie mają na koncie 19 punktów i tracą jedenaście oczek do strefy barażowej. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie