2 liga: Stal Rzeszów - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

W jednym z niedzielnych meczów piłkarskiej drugiej ligi Stal Rzeszów zagra na własnym boisku z GKS-em Katowice. Faworytami spotkania są przyjezdni, którzy znajdują się na pozycji wicelidera tabeli. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Katowiczanie plasują się na drugim miejscu z trzema punktami straty do prowadzącego Górnika Polkowice. W poprzedniej kolejce piłkarze ze stolicy Górnego Śląska przegrali u siebie z Chojniczanką Chojnice 1:2 i tym samym przerwali passę siedmiu wygranych z rzędu.

Rzeszowianie znajdują się na 11. miejscu w tabeli, ale warto zaznaczyć, że mają na swoim koncie czternaście rozegranych spotkań, o dwa mniej od katowiczan. Stal posiada 21 "oczek", a na ligowe zwycięstwo czeka od 24 października. W czterech ostatnich konfrontacjach ekipa z Podkarpacia zdobyła zaledwie punkt. Jej ostatnim rywalem, podobnie jak w przypadku GieKSy, była Chojniczanka, która wygrała 2:1.

Dla Stali niedzielny mecz będzie pierwszym po ponad trzech tygodniach przerwy. Przekonamy się w jakiej formie są piłkarze z Rzeszowa w konfrontacji z wymagającym przeciwnikiem z Katowic. Oba zespoły mają sobie coś do udowodnienia po ostatnich porażkach. To zwiastuje spore emocje. Ostatni raz obie drużyny spotkały się 28 lipca. Wówczas Stal wygrała w Katowicach 2:0.

Relacja i wynik na żywo meczu Stal Rzeszów - GKS Katowice od godz. 12:15 na Polsatsport.pl.