Magazyn Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozbiła na wyjeździe Stomil Olsztyn 4:1 i umocniła się na prowadzeniu w tabeli Fortuna 1 Ligi na półmetku sezonu. Wszystkie wydarzenia kolejki podsumują Marcin Feddek i stali eksperci w studiu - Tomasz Łapiński oraz Janusz Kudyba. Gośćmi online będą trener ŁKS-u Łódź Wojciech Stawowy oraz prezes GKS Tychy Leszek Bartnicki. Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl od godziny 20:15.

Bohaterem wygranego przez Bruk-Bet Termalikę meczu w Olsztynie był Roman Gergel, który strzelił trzy gole. W tabeli zespół z Niecieczy ma już 10 punktów przewagi nad ŁKS-em Łodź, który rozegrał o jedno spotkanie mniej oraz nad Górnikiem Łęczna.

W meczu 17. kolejki Górnik zgubił punkty, remisując na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Sądeczanie długo przegrywali 0:1, ale w 75. minucie doprowadzili do wyrównania po golu Tomasza Boczka.

W innym ciekawym meczu Puszcza Niepołomice pokonała na wyjeździe GKS Bełchatów 2:0. Przyjezdni przerwali w ten sposób pasmo niepowodzeń, podczas gdy dla gospodarzy była to piąta porażka z rzędu. Bełchatowianie z 14 punktami na koncie zajmują teraz 15. pozycję w tabeli i mają zaledwie pięć punktów przewagi nad zamykającą stawkę Apklan Resovią. Drużyna z Rzeszowa w sobotę doznała porażki z GKS-em Jastrzębie.

Wszystkie wydarzenia kolejki w poniedziałkowy wieczór w Magazynie Fortuna 1. Ligi podsumują Marcin Feddek i stali eksperci w studiu - Tomasz Łapiński oraz Janusz Kudyba. Gośćmi online będą trener ŁKS-u Łódź Wojciech Stawowy oraz prezes GKS-u Tychy Leszek Bartnicki.

Mecz ŁKS-u z GKS-em Tychy miał odbyć się w piątek, ale kilka dni wcześniej został przełożony ze względu na liczbę zarażonych koronawirusem zawodników łódzkiego klubu.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl od godziny 20:15.