Co dalej z Paulem Pogbą? „Zimą zostanie w Manchesterze”

Piłka nożna
Co dalej z Paulem Pogbą? „Zimą zostanie w Manchesterze”
fot. PAP
Paul Pogba jest łączony z powrotem do Juventusu.

Przyszłość Paula Pogby w Manchesterze United wciąż jest niewiadomą. W obliczu ostatnich słów agenta piłkarza, Mino Raioli wydawało się, że dni Francuza na Old Trafford są policzone. Okazuje się, że gwiazda „Czerwonych Diabłów” zostanie w klubie, przynajmniej do lata. Tak twierdzi wspomniany Raiola.

Na początku grudnia Raoila zszokował społeczność kibiców United, deklarując, że Pogba jest nieszczęśliwy w Manchesterze. Agent zapowiedział, że jego klient musi odejść, jeśli chce pozostać sobą na boisku. Wielu piłkarskich ekspertów z Anglii sądziło, że stanie się to niebawem, jednak jak się okazuję przenosiny, mogą poczekać do lata.

 

- Jego sprawy w Anglii są dosyć delikatne, mógłbym powiedzieć, że trochę nadwrażliwe. W styczniu wielcy piłkarze nie odchodzą, to trudne do zrealizowania. Latem zobaczymy, co możemy zrobić – powiedział.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza porażka Chelsea od prawie trzech miesięcy

 

Słowa agenta trudno zweryfikować z aktualnym stanem na boisku. Pogba wystąpił w zremisowanych derbach Manchesteru, a ponadto wydał skromne oświadczenie za pośrednictwem Instagrama, w którym wstawił się za drużyną. „Przyszłość jest daleko, liczy się tylko dziś. Jestem zaangażowany na 1000 procent. Zawsze silny razem. Między mną a klubem wszystko jest jasne i nic się w tej kwestii nie zmienia. Jeśli nie wiesz, co się dzieję w środku klubu, nie wypowiadaj się” – napisał. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paul Labile Pogba (@paulpogba)

 

Kontrakt Francuza z United wygasa w czerwcu 2022 roku. Brytyjskie media łączą jego odejście z chęcią powrotu do Juventusu.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie