Komiczna sytuacja w PlusLidze. Siatkarze z Zawiercia nie zorientowali się, że... set już się skończył (WIDEO)

Do komicznej sytuacji doszło w zaległym meczu z 9. kolejki PlusLigi, w którym siatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie wygrali z Cuprum Lubin 3:0. W drugiej odsłonie drużyna gospodarzy próbowała dokonać zmiany, choć set... już się skończył.

Maximiliano Cavanna miał wrócić na parkiet za Grzegorz Boćka, ale okazało się, że... set przed chwilą się skończył. W poprzedniej akcji Kamil Maruszczyk popełnił błąd w ataku, czego początkowo nie dostrzegli gospodarze. Ostatecznie wygrali tę partię 25:14.

Niespodziewane zakończenie tej partii rozbawiło zawiercian, a w kolejnym secie rywale nie zdołali zepsuć im humorów. Siatkarze Aluron CMC Warty Zawiercie pewnie pokonali Cuprum Lubin 3:0 (25:23, 25:14, 25:19).