Nie żyje serbski trener Zoltan Sabo. Miał 48 lat

Piłka nożna
Nie żyje serbski trener Zoltan Sabo. Miał 48 lat
Fot. PAP
Zoltan Sabo był szkoleniowcem FK TSC od sierpnia 2018 roku.

Zmarł trener serbskiego FK TSC Backa Topola Zoltan Sabo. Szkoleniowiec miał 48 lat. Prawdopodobną przyczyną zgonu były problemy z sercem. Warto wspomnieć, że jeszcze w miniony piątek Sabo prowadził swoją drużynę w ligowym meczu przeciwko Radnikowi Surdulica.

Serb był szkoleniowcem FK TSC od sierpnia 2018 roku. Najpierw wywalczył z drużyną awans do Super Ligi, a następnie zajął czwarte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dzięki temu ekipa z 14-tysięcznego miasta uzyskała prawo startu w eliminacjach Ligi Europy. Podopieczni Saby dotarli do drugiej rundy. Odpadli po rzutach karnych z rumuńskim FCSB. W trwającym sezonie ligowym piłkarze FK TSC zajmują po siedemnastu meczach 12. lokatę w ligowej tabeli. 


ZOBACZ TAKŻE: Zmarł Paolo Rossi. Mistrz świata był nieuleczalnie chory

 


Po raz ostatni swoją drużynę Sabo poprowadził 11 grudnia. Wówczas jego zawodnicy musieli uznać wyższość w wyjazdowym meczu graczy Radnika Surdulica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3. 


W piątek miało dojść do ligowego starcia pomiędzy FK TSC Backa Topola a FK Indjija. Wiadomo już, że spotkanie zostanie przełożone. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze