Efektowna czapa na Mariuszu Wlazłym. Zawodnik z Nysy dotknął siatki nogami (WIDEO)

Atakujący Trefla Gdańsk Mariusz Wlazły we wtorkowym zaległym meczu 9. kolejki Plusligi ze Stalą Nysa nadział się na efektowne zagranie rywali. Pojedynczym blokiem popisał się Tunezyjczyk Wassim Ben Tara. Drużyna z Nysy nie zyskała jednak punktu, bo atakujący Stali dotknął siatkę nogami.

Cała akcja miała miejsce w drugim secie meczu przy stanie 23:23. Pierwszy set był zwycięski dla Trefla Gdańsk, a dzięki tej akcji drużyna z Nysy była bliska wygrania drugiego seta i doprowadzenia do remisu 1:1.

"To była naprawdę "czapa" kolejki! Akcja kolejki! Świetne zagranie, ale koniec końców punkt dla drużyny Trefla Gdańsk" - zachwycali się komentatorzy Polsatu Sport.

Ostatecznie siatkarze Trefla Gdańsk pokonali Stal Nysa 3:0 (25:19, 26:24, 25:16). Było to ósme z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Michała Winiarskiego.