Kamil Jóźwiak z premierowym trafieniem dla Derby County

Kamil Jóźwiak strzelił premierowego gola dla Derby County.

Kamil Jóźwiak strzelił debiutanckiego gola dla Derby County. Polak podwyższył wynik spotkania jeszcze w pierwszej połowie spotkania. Jego zespół ostatecznie pokonał Swansea City 2:0.

Grający trener Derby County Wayne Rooney postawił od pierwszej minuty na dwóch Polaków. W wyjściowym składzie "The Rams" wyszli Krystian Bielik i Kamil Jóźwiak. Ten drugi w znakomitym stylu odpłacił się szkoleniowcowi za zaufanie.

Pod koniec pierwszej połowy piłkę wycofał mu Martyn Waghorn, a on nie namyślając się długo - huknął przy dłuższym słupku. Bramkarz Łabędzi Frederick Woodman nie miał nic do powiedzenia. Na tablicy świetnej widniał już wynik 2:0, albowiem wynik w 4. minucie otworzył Colin Kazim-Richards.

Jóźwiak premierowego gola dla Derby County zdobył w piętnastym występie. Wcześniej zaliczył jedynie asystę - w debiucie przeciwko Luton Town.

Derby County - Swansea City 2:0 (2:0)