Liga Mistrzów siatkarzy: Verva Warszawa Orlen Paliwa – Leo Shoes Modena. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu grupy D Ligi Mistrzów siatkarze Vervy zmierzą się z ekipą Modeny. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce. Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – Leo Shoes Modena na Polsatsport.pl.

Verva Warszawa Orlen Paliwa w pierwszym meczu pewnie pokonała ekipę Knack Roeselare 3:0. Gospodarze pierwszego turnieju grupy D jedynie w drugiej odsłonie nawiązali walkę z podopiecznymi trenera Andrei Anastasiego. Siatkarze z Warszawy zdołali jednak wygrać nerwową końcówkę 26:24. Dwa pozostałe sety zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem Vervy, a rywale nie zdołali dobrnąć do bariery dwudziestu zdobytych punktów.

Leo Shoes Modena w meczu inaugurującym turniej w Roeselare wygrała z Kuzbass Kemerowo 3:1. Ekipa z Italii wygrała dwa pierwsze sety. W trzeciej odsłonie inicjatywę przejął Kuzbass Kemerowo, w barwach której pierwsze skrzypce grał były zawodnik Modeny – Ivan Zaytsev. W czwartej siatkarze Leo Shoes wygrali niezwykle zaciętą rywalizację na przewagi (30:28) i zgarnęli komplet punktów.

Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – Leo Shoes Modena w środę 16 grudnia od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.