Liga Mistrzów: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Mistrzów: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes Modena. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. CEV
W pierwszym meczu grupy D Ligi Mistrzów siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa wygrali 3:0 z gospodarzami turnieju - drużyną Knack Roeselare.

W pierwszym meczu grupy D Ligi Mistrzów siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa wygrali 3:0 z gospodarzami turnieju - drużyną Knack Roeselare. Teraz stołeczna drużyna stanie naprzeciw jednego z najlepszych włoskich klubów. Dyspozycja Leo Shoes Modena w tym sezonie jest jednak daleka od optymalnej. Zespół wygrał bowiem zaledwie siedem z czternastu meczów w Serie A. Siatkarze Vervy spróbują to wykorzystać. Transmisja w Polsacie Sport.

Zawodnicy Vervy Warszawa Orlen Paliwa przezwyciężyli już kryzys i zrobią wszystko, by odnieść drugie zwycięstwo w turnieju. W pierwszym meczu podopieczni trenera Andrei Anastasiego odnieśli zdecydowane zwycięstwo w starciu z gospodarzami turnieju, którzy jedynie w drugiej odsłonie zdołali nawiązać wyrównaną walkę.

 

ZOBACZ TAKŻE - Liga Mistrzów siatkarzy: Udana inauguracja Vervy!

 

Z kolei drużyna Leo Shoes Modena w pierwszym meczu turnieju w Roeselare wygrała z Kuzbass Kemerowo 3:1. Mimo dobrej gry Ivan Zaytsev nie poprowadził kolegów do zwycięstwa w starciu ze swym byłym klubem.

 

W drugim środowym meczu tej grupy Kuzbass zmierzy się z Knack Roeselare. Impreza zakończy się w czwartek. Drugi turniej tej grupy zostanie rozegrany w dniach 9–11 lutego w Modenie. Awans do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów wywalczą zwycięzcy każdej z pięciu grup oraz trzy drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem.

 

Transmisja spotkania VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes Modena od godziny 17:20 w Polsacie Sport.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie