Liga Mistrzów siatkarzy: Leo Shoes Modena – Knack Roeselare. Relacja i wynik na żywo

Spotkanie gospodarzy z ekipą z Modeny zakończy pierwszy turniej grupy D Ligi Mistrzów. Faworytem tej konfrontacji będą siatkarze z Italii. Relacja na żywo z meczu Leo Shoes Modena – Knack Roeselare na Polsatsport.pl.

Leo Shoes Modena na inaugurację zmagań na turnieju w Roeselare pokonała 3:1 Kuzbass Kemerowo. W drugim spotkaniu ekipa z Italii również zgarnęła komplet punktów, ogrywając 3:0 Vervę Warszawa Orlen Paliwa. Modenę opuściły przed sezonem największe gwiazdy (Bartosz Bednorz, Ivan Zaytsev), a drużyna nie najlepiej radzi sobie w rozgrywkach Serie A1. Dwa wspomniane mecze pokazały jednak, że to ciekawy, dobrze zbilansowany zespół, w którym ważną rolę odgrywa amerykański rozgrywający Micah Christenson.

Knack Roeselare, mimo ambitnej postawy, w dotychczasowych spotkaniach nie urwał rywalom nawet seta. Przegrał zarówno z Vervą, jak i z Kuzbassem i wydaje się, że jest to najgorsza drużyna w tym gronie. Czy gospodarze pierwszego turnieju zdołają sprawić niespodziankę w meczu z Modeną?

Relacja na żywo z meczu Leo Shoes Modena – Knack Roeselare w czwartek 17 grudnia od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.