Liga Mistrzów siatkarzy: Verva Warszawa Orlen Paliwa – Kuzbass Kemerowo. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed siatkarzami Vervy ostatni mecz na turnieju grupy D Ligi Mistrzów w Roeselare. Spotkanie warszawskiej drużyny z Kuzbassem zadecyduje o tym, kto zajmie drugie miejsce w tabeli na półmetku rywalizacji. Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – Kuzbass Kemerowo na Polsatsport.pl.

Verva Warszawa Orlen Paliwa na inaugurację zmagań w Lidze Mistrzów pewnie pokonała Knack Roeselare 3:0. W drugim meczu podopieczni trenera Andrei Anastasiego ulegli jednak 0:3 ekipie Leo Shoes Modena.

 

Zobacz także: Verva Warszawa Orlen Paliwa – Kuzbass Kemerowo. Gdzie obejrzeć mecz?

 

Kuzbass Kemerowo również ma na koncie porażkę z Modeną (1:3) oraz zwycięstwo w trzech setach nad Knack Roeselare. W tej sytuacji konfrontacja Verva – Kuzbass zadecyduje o tym, która z tych drużyn zajmie drugie miejsce w grupie D po pierwszym turnieju Ligi Mistrzów. To niezwykle ważne spotkanie dla dalszych losów rywalizacji, bo awans do ćwierćfinałów wywalczą zwycięzcy każdej z pięciu grup oraz trzy drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem. Drugi turniej tej grupy zostanie rozegrany w dniach 9–11 lutego w Modenie.

 

– Czeka nas trudna batalia. Kuzbass to uznana marka. Grają w nim świetni siatkarze. Chcielibyśmy zakończyć turniej pozytywnym akcentem i wrócić do Polski w dobrych humorach – dodał. – Mam nadzieję, że w spotkanie przeciwko Rosjanom wejdziemy lepiej niż wczoraj w pojedynek z Modeną i zrobimy swoją robotę. Jeśli będziemy konsekwentni, zaprezentujemy naszą najlepszą siatkówkę i zrealizujemy na boisku założenia taktyczne, kibice zobaczą na pewno dobry mecz. Nie chcę mówić o wynikach i napinać się na zwycięstwo. Nie narzucamy na siebie dodatkowej presji. Musimy po prostu zrobić swoje – powiedział drugi trener Vervy Piotr Graban.

 

Relacja na żywo z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa – Kuzbass Kemerowo w czwartek 17 grudnia od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie