PlusLiga: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

MKS Będzin podejmie Indykpol AZS Olsztyn w meczu 18. kolejki PlusLigi. Faworytem są siatkarze z Olsztyna, ale MKS Będzin niedawno zdołał urwać seta Jastrzębskiemu Węglowi. Czy poprawi swój wynik w sobotę? Relacja i wynik na żywo meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

MKS Będzin i Indykpol AZS Olsztyn rozegrają drugi sobotni mecz 18. kolejki PlusLigi. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie starcia. Siatkarze z Będzina ulegli Jastrzębskiemu Węglowi nawiązując walkę tylko w jednym wygranym secie. Ani jednego seta nie ugrał za to Indykpol AZS Olsztyn w spotkaniu z PGE Skrą Bełchatów. Tym razem obie drużyny liczą na pełną pulę punktów po sobotnim meczu, więc o żadnym odpuszczaniu nie ma mowy.

Wciąż jednak faworytem jest Indykpol AZS Olsztyn. Prowadzona przez Daniela Castellaniego drużyna dość słabo prezentuje się w tegorocznych rozgrywkach, ale kilkukrotnie triumfowała w tym sezonie, w tym także w meczu z Będzinem. Podopieczni Jakuba Bednaruka ulegli olsztynianom wynikiem 0:3 przegrywając w jednym secie aż 7:25. Tym razem ma być inaczej, ale nikt nie zamierza ułatwiać zadania drużynie ze Śląska.

Relacja i wynik na żywo meczu MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.