TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

W ramach 14. kolejki TAURON Ligi Grot Budowlane Łódź zmierzą się z DPD Legionovią Legionowo. W pierwszym starciu obu drużyn górą były siatkarki trenera Alessandro Chiappiniego, które pokonały rywalki bez utraty seta. Teraz to gospodynie będą faworytkami i bez wątpienia będą chciały się zrewanżować w łódzkiej Sport Arenie. Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl.

Obecnie w tabeli TAURON Ligi, podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 28 punktów, tracąc punkt do drugiej E.Leclerc MOYA Radomki Radom oraz cztery punkty do lidera - Developresu SkyRes Rzeszów. Z kolei, legionowianki sklasyfikowane są na szóstej pozycji z 20 punktami na koncie.

W ubiegłym starciu, w prawdzie nie ligowym, łodzianki pokonały Grupę Azoty Chemik Police 3:1 i wywalczyły pierwsze trofeum w tym sezonie Superpuchar Polski. Przyjezdne w trzech setach pokonały #VolleyWrocław.

W pierwszym starciu obu ekip górą były siatkarki Chiappiniego, które pokonały Budowlane 3:0, a najlepszą zawodniczką spotkania została Olivia Różański. W sobotnim meczu gospodynie będą chciały się zrewanżować, także możemy się spodziewać zaciętego meczu.

Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo od godz. 17.30 na Polsatsport.pl.