Tauron Liga: #VolleyWrocław – E.Leclerc Moya Radomka Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 14. kolejki Tauron Ligi siatkarki #VolleyWrocław podejmą Radomkę. Faworytkami są siatkarki z Radomia, ale ekipę gospodyń po raz pierwszy poprowadzi Dawid Murek. Relacja na żywo z meczu #VolleyWrocław – E.Leclerc Moya Radomka Radom na Polsatsport.pl.

#VolleyWrocław rozegrał w tym sezonie trzynaście spotkań, z których wygrał zaledwie trzy. Zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli, mając dziewięć punktów na koncie. Ostatnie mecze to porażki z Grot Budowlanymi Łódź (2:3), Pałacem Bydgoszcz (0:3) i DPD Legionovią Legionowo (0:3). W drużynie z Wrocławia z funkcji trenera zrezygnował Wojciech Kurczyński, a zawodniczki poprowadzi dotychczasowy drugi szkoleniowiec Dawid Murek.

 

Zobacz także: #VolleyWrocław – E.Leclerc Moya Radomka Radom. Gdzie obejrzeć mecz?

 

E.Leclerc Moya Radomka Radom to trzecia drużyna w tabeli Tauron Ligi. Wywalczyła 29 punktów, w trzynastu meczach wygrywając dziesięciokrotnie. Trzy ostatnie mecze kończyły się po myśli podopiecznych trenera Riccardo Marchesiego. Radomianki ograły kolejno: Pałac Bydgoszcz (3:1), Grupę Azoty Chemika Police (3:2) oraz Jokera Świecie (3:0).

 

Relacja na żywo z meczu #VolleyWrocław – E.Leclerc Moya Radomka Radom w poniedziałek 21 grudnia od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie