Marian Ziółkowski gościem magazynu "Koloseum". Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Marian Ziółkowski gościem magazynu "Koloseum". Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
Fot. Polsat Sport
Mistrz wagi lekkiej zdradzi kulisy walki o tytuł.

Kurz po KSW 57 powoli opada. W co-main evencie Marian Ziółkowski pokonał przez nokaut w czwartej rundzie Romana Szymańskiego i zdobył pas mistrza kategorii lekkiej. Nowy mistrz KSW będzie gościem wigilijnego wydania magazynu "Koloseum". W programie wystąpi również trener boksu Fiodor Łapin. Transmisja magazynu "Koloseum" w czwartek w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

"Golden Boy" fenomenalnie zaprezentował się podczas KSW 57. Od początku kontrolował przebieg pojedynku z Szymańskim i był zawodnikiem wyraźnie lepszym. W czwartej rundzie warszawiak zadał kopnięcie na wątrobę, po którym rywal osunął się na matę. Ziółkowski odniósł zwycięstwo i sięgnął po tytuł mistrza. W "Koloseum" nie zabraknie pytań o ostatni pojedynek oraz plany na przyszłość związane z obroną pasa. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Bonusy po gali KSW 57 przyznane!

 

Tradycyjnie w magazynie wystąpi Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl, który przeanalizuje najciekawsze akcji z ostatnich gal KSW i UFC. Gościem programu będzie również Fiodor Łapin - jeden z najbardziej znanych trenerów bokserskich w Polsce.  

 

Transmisja magazynu "Koloseum" w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl w czwartek 24 grudnia. Początek o 20:15.  

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie