Mateusz Gamrot zatrzymany przez policję! Jest oświadczenie zawodnika UFC

Sporty walki
Mateusz Gamrot zatrzymany przez policję! Jest oświadczenie zawodnika UFC
fot. Instagram
W nocy z czwartku na piątek Mateusz Gamrot, były mistrz KSW i obecnie zawodnik UFC, został zatrzymany przez policję.

W nocy z czwartku na piątek Mateusz Gamrot, były mistrz KSW i obecnie zawodnik UFC, został zatrzymany przez policję. Zawodnik wydał właśnie oświadczenie w tej sprawie.

Gamrot został zatrzymany ze względu na niestosowne zachowanie w stosunku do przeprowadzających interwencję policjantów. Jak przyznał sam zawodnik w oficjalnym oświadczeniu, był pod wpływem alkoholu.

 

"Tego typu sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, za co chciałem przeprosić przede wszystkim funkcjonariuszy, jak i fanów, których zaufanie nadszarpnąłem" - przyznał "Gamer".

 

OŚWIADCZENIE

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Poniedziałek, 28 grudnia 2020Gamrot dodał także, że w ramach przeprosin dobrowolnie wsparł Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

"Wiem, że jako sportowiec i osoba publiczna powinienem zawsze dawać przykład swoim zachowaniem. Oczywiście jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje wynikające z mojego zachowania" - napisał były dwukrotny mistrz KSW.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC: Norman Parke wypunktował debiutancką walkę Mateusza Gamrota


30-letni Gamrot kilka miesięcy temu odszedł z KSW do UFC. W debiucie w największej organizacji MMA na świecie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Guramem Kutateladze.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie