PlusLiga: Andrea Anastasi przedłużył kontrakt z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa

Siatkówka
PlusLiga: Andrea Anastasi przedłużył kontrakt z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa
fot. Cyfrasport
Andrea Anastasi przedłużył kontrakt z VERVĄ Warszawa Orlen Paliwa.

Andrea Anastasi przedłużył kontrakt i poprowadzi drużynę VERVA Warszawa Orlen Paliwa w przyszłym sezonie. Na podobny krok zdecydowała się również większość kluczowych siatkarzy stołecznego klubu.

Włoski szkoleniowiec związany jest z drużyną z Warszawy od 2019 roku i jak na razie nie planuje zmieniać miejsca pracy. - Wciąż mam ważny kontrakt w Warszawie, który przedłużyłem na kolejny sezon. Uwielbiam pracę z tą drużyną, atmosfera jest naprawdę świetna. Chcemy jeszcze coś wspólnie osiągnąć - wyznał szkoleniowiec w rozmowie z Przeglądem Sportowym, który przyznał też, że na podobny krok zdecydowała się większość kluczowych zawodników zespołu.

 

Zobacz także: PlusLiga: VERVA Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel 2:3 (Skrót meczu)

 

Polską przygodę Anastasi zaczął w 2011 roku od przejęcia Biało-Czerwonych. Wraz z kadrą zdobył brązowy medal mistrzostw Europy, złoty i brązowy Ligi Światowej oraz srebrny Pucharu Świata. Po zwolnieniu z reprezentacji Włoch znalazł pracę w Gdańsku. Trefl prowadził od 2014 do 2019 roku, a następnie przeniósł się do Warszawy.

 

Podopieczni włoskiego trenera już 30 grudnia zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Transmisja siatkarskiej uczty rozpocznie się o 17.30 w Polsacie Sport.

 

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Uraz Łukasza Wiśniewskiego

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie