Zaskakująca zmiana barw! Michał Kubiak zszokował kibiców tuż przed Nowym Rokiem

Siatkówka
Zaskakująca zmiana barw! Michał Kubiak zszokował kibiców tuż przed Nowym Rokiem
fot. Cyfrasport
Kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak nie przestaje zaskakiwać kibiców.

Michał Kubiak nie przestaje zaskakiwać. Kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski i zawodnik japońskiego Panasonic Panthers kilka tygodni temu niespodziewanie założył konto na Instagramie. W ostatnim dniu 2020 roku zaprezentował w mediach społecznościowych ciekawą sylwestrową fryzurę. 

"Czy taka fryzura na Sylwestra będzie va bene?" – zapytał Kubiak na swym profilu na Instagramie, prezentując włosy w zaskakującym kolorze. Siatkarz występuje od 2016 roku w drużynie Panasonic Panthers. Przebywa obecnie w Japonii, Nowy rok przywita więc wcześniej, niż mieszkańcy Polski.
 
 
 
Kubiak zaskoczył kibiców już kilka tygodni temu, niespodziewanie zakładając konto na Instagramie. "Czas zacząć... Ja i Instagram, zobaczymy co z tego wyjdzie" – napisał, publikując 10 grudnia pierwszego posta. 
 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Kubiak (@realkubiak13)

 
 
W kolejnych postach pokazał m.in. zdjęcia ze swej wyprawy do Kioto – dawnej stolicy Japonii i siedziby cesarza, którą zwiedził wykorzystując krótką przerwę w rozgrywkach. "Kyoto... Jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Mnóstwo miejsc do zwiedzenia a tak mało wolnych dni" – przyznał Kubiak, demonstrując serię zdjęć z tego pięknego miasta.
 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Kubiak (@realkubiak13)

 
 
Czym zaskoczy nas Michał Kubiak w nadchodzącym roku? Z niecierpliwością czekamy na kolejne interesujące posty na Instagramie, a wśród nich najbardziej na jeden – zdjęcie kapitana reprezentacji Polski ze złotym medalem igrzysk w Tokio. Tego właśnie życzymy jemu i wszystkim kibicom siatkówki w Polsce w Nowym Roku 2021! 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze