Daniel Łukasik nadal w formie! Drugi gol w ciągu tygodnia

Piłkarz MKE Ankaragucu Daniel Łukasik utrzymuje w ostatnich dniach wysoką formę strzelecką. W sobotę zdobył drugą bramkę w ciągu niespełna tygodnia, tym razem w wygranym 3:1 meczu z Yeni Malatyaspor w 16. kolejce tureckiej ekstraklasy.

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa (2011–14) i Lechii Gdańsk (2014–20) trafił do siatki gości już w czwartej minucie. 29-letni pomocnik został zmieniony w końcówce spotkania – w 86. minucie, a krótko wcześniej zobaczył żółtą kartkę.

Z powodu kontuzji w ekipie Ankaragucu znów zabrakło Michała Pazdana. Drużyna Polaków zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Kilka dni wcześniej, 27 grudnia, Łukasik strzelił gola w meczu z Denizlisporem (2:1). Było to jego pierwsze trafienie w obecnym sezonie.