TCS w Innsbrucku: Polscy skoczkowie poznali wyniki testów na koronawirusa

Zimowe
TCS w Innsbrucku: Polscy skoczkowie poznali wyniki testów na koronawirusa
fot. PAP
Dawid Kubacki w punkcie medycznym pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Wszyscy polscy skoczkowie narciarscy mieli negatywne wyniki sobotnich testów na koronawirusa i w komplecie przystąpią w niedzielę do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.

"Dzisiaj kolejne testy w Innsbrucku za nami. Cała reprezentacja Polski w skokach narciarskich startująca w Turnieju Czterech Skoczni z wynikami negatywnymi testów na COVID-19" - napisano na Twitterze portalu skaczemy.pl.

 

 

Testy odbyły się już po kwalifikacjach, które wygrał Norweg Halvor Egner Granerud. Trzeci był Dawid Kubacki, zwycięzca noworocznego konkursu w Garmisch-Partenkirchen. Kamil Stoch uzyskał piąty wynik, Piotr Żyła - ósmy, Andrzej Stękała był 13., Aleksander Zniszczoł 23., Klemens Murańka 40., a Maciej Kot 47.

 

Zobacz także: Dawid Kubacki trzeci w kwalifikacjach w Innsbrucku

 

Po dwóch konkursach w czołówce klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni jest bardzo ciasno. Prowadzi Granerud, przed triumfatorem pierwszych zawodów w Oberstdorfie Niemcem Karlem Geigerem, Stochem oraz Kubackim. Ten ostatni traci do lidera tylko 8,6 pkt.

 

Niedzielny konkurs rozpocznie się o godzinie 13.30. 

RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze