SuperLega: Sir Safety Perugia - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
SuperLega: Sir Safety Perugia - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP
Czy zespół Vitala Heynena i Wilfredo Leona czwarty raz z rzędu pokona rywali z Trydentu?

Wielkie emocje czekają kibiców włoskiej siatkówki. W 17. kolejce SuperLega dojdzie do starcia dwóch wielkich marek. Sir Safety Perugia podejmie Itas Trentino. Czy zespół Vitala Heynena i Wilfredo Leona czwarty raz z rzędu pokona rywali z Trydentu? Transmisja meczu Sir Safety Perugia - Itas Trentino w Polsacie Sport Extra.

W niedzielne popołudnie lider SuperLega zmierzy się we własnej hali z czwartym w tabeli Itas Trentino. Będzie to starcie dwóch drużyn reprezentujących Włochy w Champions League.

 

ZOBACZ TAKŻE: SuperLega: Lube z hukiem zaczęło nowy rok! Drużyna Włodarczyka bez szans


Obie ekipy w grudniu rywalizowały z mistrzem kraju Cucine Lube Civitanova. Wilfredo Leon i jego koledzy przegrali 2:3, z kolei ekipa z Trydentu odniosła efektowne zwycięstwo 3:0. Jeśli Trentino zagra na równie wysokim poziomie przeciwko podopiecznym Vitala Heynena - to prowadząca w lidze Perugia może mieć kłopoty.


Statystyki w ostatnim czasie przemawiają jednak za "Block Devils". Drużyna, w której występuje Leon wygrała ostatnie trzy konfrontacje. Czy będzie kontynuować zwycięską passę? A może goście pokażą, że są wstanie w tym sezonie pokonać każdego rywala?


Transmisja meczu Sir Safety Perugia - Itas Trentino w Polsacie Sport Extra. Początek o 18:00.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze