Najpierw Dawid Kubacki, teraz Klemens Murańka. Zakopiańczyk został ojcem!

Zimowe
Najpierw Dawid Kubacki, teraz Klemens Murańka. Zakopiańczyk został ojcem!
fot. PAP
Klemens Murańka po raz drugi został ojcem.

69. Turniej Czterech Skoczni póki co jest bardzo szczęśliwy dla polskich skoczków. Mowa tu nie tylko o aspekcie sportowym, ale i prywatnym. Jeśli chodzi o ten pierwszy to Kamil Stoch jest liderem cyklu po trzech z czterech konkurów. Z kolei kilka dni po narodzinach córki Dawida Kubackiego, po raz drugi ojcem został Klemens Murańka.

Coraz więcej powodów do świętowania podczas niemiecko-austriackiej imprezy mają „Biało-Czerwoni”. W dotychczasowych trzech konkursach dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen dokonał tego Dawid Kubacki, któremu trzy dni wcześniej na świat przyszła córka Zuzanna.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kubacki został ojcem

 

Z kolei trzeci konkurs TCS padł łupem Kamila Stocha. Trzykrotny mistrz olimpijski dzięki wygranej w Innsbrucku awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Tuż za nim plasuje się Kubacki.

 

Szczęście nie opuszcza również Klemensa Murańki. Zakopiańczyk może nie radzi sobie aż tak dobrze w prestiżowej imprezie jak jego koledzy, ale za to w życiu prywatnym wiedzie mu się doskonale. W poniedziałek, dzień po zawodach na skoczni Bergisel, po raz drugi został ojcem.

Czy przyjście na świat syna uskrzydli go podobnie jak Kubackiego? Jeśli wierzyć w taki scenariusz, to Murańka w Bischofshofen może pokusić się o miłą niespodziankę.

 

 

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie