Adam Małysz zachwycony triumfem Kamila Stocha w TCS. "To jest mistrz nad mistrze!"

Zimowe
Adam Małysz zachwycony triumfem Kamila Stocha w TCS. "To jest mistrz nad mistrze!"
Fot. PAP
Kamil Stoch wygrał po raz trzeci w karierze. Wcześniej triumfował w sezonach 2016/17 oraz 2017/18.

- Wooow, brak mi słów. To jest mistrz nad mistrze! Kamil Stoch bezapelacyjnie, przepięknie i z klasą pieczętuje swoje kolejne zwycięstwo na Turnieju Czterech Skoczni - napisał Adam Małysz na Facebooku tuż po zwycięstwie Kamila Stocha w 69. Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch po skokach na 139 i 140 metrów odniósł przekonujące zwycięstwo w ostatnich zawodach cyklu w austriackim Bischofshofen. Drugiego Mariusa Lindvika wyprzedził o 20,3 punktu. Trzecie miejsce zajął Karl Geiger. Skoczek z Zębu po raz trzeci w karierze wygrał klasyfikację generalną Turnieju Czterech Skoczni. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni! Deklasacja w Bischofshofen

 

- Wooow, brak mi słów. To jest mistrz nad mistrze! Kamil Stoch bezapelacyjnie, przepięknie i z klasą pieczętuje swoje kolejne zwycięstwo na Turnieju Czterech Skoczni. To już trzeci złoty orzeł w jego karierze! A czwarty dla Polaka w ostatnich pięciu latach! - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku dyrektor PZN ds. skoków narciarskich Adam Małysz.

 

Wooow, brak mi słów. To jest mistrz nad mistrze! Kamil Stoch bezapelacyjnie, przepięknie i z klasą pieczętuje swoje...

Opublikowany przez Adama Małysza Środa, 6 stycznia 2021

 

- Niesamowity jest ten facet. Gratulacje i słowa podziwu dla Kamila Stocha za ten Vierschanzentournee. Tak samo szacunek dla Dawida Kubackiego za trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Uznanie dla Piotra Żyły i Andrzeja Stękały, którzy też zakończyli imprezę na doskonałych lokatach. Serce rośnie patrząc na ich skoki i wyniki. Cały sztab wykonuje wyśmienitą robotę, a te sukcesy dają potężną motywację i napędzają nas do dalszej pracy - dodał Adam Małysz w kolejnym poście na Facebooku.

 

Niesamowity jest ten facet. Gratulacje i słowa podziwu dla Kamil Stoch za ten Vierschanzentournee. Tak samo szacunek dla...

Opublikowany przez Adama Małysza Środa, 6 stycznia 2021

 

Kamil Stoch wygrał po raz trzeci w karierze. Wcześniej triumfował w sezonach 2016/17 oraz 2017/18. W ubiegłym sezonie TCS wygrał Dawid Kubacki, który w obecnej edycji zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Halvora Egnera Graneruda wyprzedził o zaledwie 0,4 punktu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Stoch goni Adama Małysza w liczbie wygranych konkursów Pucharu Świata

 

Warto zauważyć, że Adam Małysz wykazał się dużą skromnością, pomijając swoje zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2000/01.

 

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie