Co nas czeka w 2021 roku? O tym w najbliższym "Koloseum"

Sporty walki
Co nas czeka w 2021 roku? O tym w najbliższym "Koloseum"
fot. Polsat Sport
Transmisja Koloseum na żywo od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Pora na pierwszy w tym roku odcinek magazynu sportów walki Koloseum, w którym nie zabraknie rozmów na temat tego, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Transmisja w czwartek od godziny 20.15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Gośćmi Justyny Kostyry i Łukasza Jurkowskiego będą Andrzej Janisz, Tomasz Marciniak, Krzysztof Głowacki (były mistrz świata wagi junior ciężkich) oraz Przemysław Saleta.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC opublikowało listę najlepszych walk 2020 roku. Jędrzejczyk i Gamrot wyróżnieni

 

W czwartkowym magazynie Koloseum będziemy rozmawiać o ogłoszonej mistrzowskiej walce Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą oraz o celach polskich wojowników w UFC na ten rok. Połączymy się z naszym mistrzem oraz wysłuchamy głosów innych zawodników.

 

Tradycyjnie w magazynie wystąpi Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl, który przedstawi najefektowniejsze nokauty, jakie oglądaliśmy w ostatnich 12 miesiącach w największej organizacji MMA. Porozmawiamy też o starciu Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą.

 

Z kolei w części poświęconej pięściarstwu pozwolimy naszym czołowym zawodnikom puścić wodze fantazji i wytypować najciekawsze potencjalne starcia 2021 roku.


Transmisja Koloseum na żywo od godziny 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze