Mariusz Pudzianowski zdradził, kiedy planuje wrócić do klatki KSW

Sporty walki
Mariusz Pudzianowski zdradził, kiedy planuje wrócić do klatki KSW
Fot. Polsat Sport
Mariusz Pudzianowski przymierza się do powrotu do klatki.

Mariusz Pudzianowski jest w trakcie najdłuższej przerwy od startów w MMA w swojej dotychczasowej karierze. "Pudzian" szykuje się jednak do powrotu do walk. 43-latek wskazał termin, w którym najprawdopodobniej zobaczymy go w klatce.

- Zadajecie mi dziesiątki pytań, kiedy wrócę do klatki. Powinienem już luty, marzec wchodzić, ale patrząc na to, co dzieję się w Anglii, obostrzenia, lockdowny robią... Sam nie wiem, co z tego wszystkiego będzie. Ja już bym chciał wyjść - powiedział na swoim Instastory były strongman. 

 

Po raz ostatni Pudzianowskiego można było zobaczyć go w akcji podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu. Wówczas były mistrz świata strongman pokonał przez TKO w drugiej rundzie Erko Juna. Wcześniej "Pudzian" zanotował dwie porażki z rzędu - z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski wspomina 2002 roku. Wspomina długie kolejki (ZDJĘCIA)

 

Warto wspomnieć, że 2020 rok był pierwszym rokiem w karierze Pudzianowskiego, w którym nie stoczył ani jednej walki. Od debiutu w MMA w 2009 roku "Pudzian" toczył przynajmniej jedną walkę w roku. 

 

Do tej pory zawodnik z Białej Rawskiej stoczył 21 pojedynków w formule MMA, w których odniósł 13 zwycięstw i poniósł siedem porażek. W jednym przypadku jego walka została uznana za No Contest. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie